Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardit Bexheti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Ardit Bexheti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Këngëtari nga Maqedonia, Ardit Bexheti këndon që nga viti 2005. Më datë 7 Dhjetor 2009, Ardit Bexheti publikon videoklipin "Pa Dashuri". Më datë 19 Shtator 2011, Ardit Bexheti publikon videoklipin "Falma Ti Zemrën". Më datë 7 Maj 2012, Ardit Bexheti publikon videoklipin "Provokime Jete". Më datë 16 Maj 2012, Ardit Bexheti publikon videoklipin "Thuaj Po". Më datë 7 Nëntor 2012, Ardit Bexheti publikon videoklipin "Xhamadani". Më d...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Ardit Bexheti, Ardit

Komente 0