A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ardit Çuni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  68
  • Vendlindja:
  • Lezhë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Ardit Çuni është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai eshte i ri dhe shume i talentuar, Ardit Cuni deri me tani ka realizuar disa kenge te cilat jane pelqyer mjaft shume ne publikun shqiptare, ndersa ka qene pjesemares edhe ne disa kompeticione muzikore dhe talent show, vende ku ai ka treguar kapacitetin e tij muzikore. VEVO, sic e dimë është networku që menaxhon videot e yjeve me fame boterore si: Rihanna, Lady Gaga etj. Ata i kanë uruar fat Arditit për këtë produkt duke qenë se ai është edhe ar...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

2 🔥🔥

Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

SoundCloud

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Deklan

Gerard Merdani

Xhevi

Klinti Çollaku

Stiv Boka

Dylan

Mateus Frroku

Gussi

Genti Deda

Kristo Thano


Tags: Ardit Çuni, Ardit Cuni

Ardit Çuni në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019