Ardit Koduni

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Vendlindja:
 • Tomorr 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 19 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Ardit Koduni është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Arditi ka lindur ne fshatin Tomorr te Qytetit te Beratit. Shkollen 9-vjecare e ka kryer ne SHyqyri Lakra, Berat e me pas ka vazhduar shkollen e mesme ne Liceun Artistik Ajet XHindole ne Berat. Më datë 30 Nëntor 2018, Ardit Koduni publikon videoklipin "S'te Shoh, Te Ndjej". Më datë 26 Janar 2019, Ardit Koduni publikon videoklipin "Debora E Dashurise"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Gust Gjeci

Alesio Zaloshnja

Aldo Prendushi

Toli

Rod

Lory B

Arian Gollopeni

Phatooni

Agon Latifi

Isak


Tags: Ardit Koduni

Krijo Një Kartolinë