Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ardit Mehmetaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Caravik (Klinë) 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Ardit Mehmetaj është një shkrimtar. Filloren e kreu në shkollën “Esad Mekuli” në Caravik, shkollimin e mesëm e ka mbaruar në shkollën profesionale në Malishevë “Qëndra e kompetencës – Kujtim Krasniqi”, departamenti Banka, Financa dhe Shërbime të Sigurimeve. Tani është student në fakultetin e filologjisë në Prishtinë, dega e Letërsisë Shqipe si dhe në fakultetin ekonomik – kolegji AAB. Botimi i tij i parë ka qenë libri poetik me bashkëautor “Epitaf”, disa poezi ka edhe në libr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Kadri Mehmeti

Premton Kryeziu

Qëndrim Dani

Azem Deliu

Endrit Mehmeti

Rinor Murati

Leonard Shala

Perparim Blakaj

Bujar Meholli

Gentinikqi


Tags: Ardit Mehmetaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet