Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ardit Roshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
Ardit Roshi është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Ilir Livoreka

Muharrem Xhediku

Klodi Shehu

Alfred Capaliku

Armand Trebicka

Marsel Gunga

Ylli Valla

Arti Rec

Sezgin Curi

Fabian Asllani

Tags: Ardit Roshi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet