Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ardit Stafa - S’të Harroj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S’të Harroj".
3. Video është e këngës "S’të Harroj", por nuk këndohet nga Ardit Stafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ardit Stafa - S’të Harroj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2013

Pjesëmarrëse në

Top Fest 2

Komente

Asnjë Koment

07/07/2013

2013-07-07T20:32:25+00:00Dhe si ne qdo mbremje te lajmroj
e ndjej bordh te tregoj
sa te dua skam fjal...
pa loj....

Edi se me degjon
nuk flej nese sme zgjon
po pres nga ty gjum te embel
si gjithmone.....

Nuk di se qka po ndodh
cila arsye te mundon
mos jam une qe te lendoj
a se kuptoj
Nuk di se qka po ndodh
cila arsye te mundon
ate qe meriotoj
falimenderit, ste harroj
ste haroj, ste harroj...

E nesermja te solli ty
lule mbi aa aq lart
ne mes lulesh nga uu une
mos u ben merak...

Edi qe sje rehat
por sdo te shkoj
shume gjate...
Do ti hapesh
krahet te me
duash prap....

Nuk di se qka po ndodh
cila arsye te mundon
mos jam une qe te lendoj
a se kuptoj
Nuk di se qka po ndodh
cila arsye te mundon
ate qe meriotoj
falimenderit, ste harroj
ste haroj, ste harroj...

Oooooouuuu, ooohhhooo...
heeej, heee, heeej
Oooooouuuu, ooohhhooo
falimenderit, ste haroj...

Nuk di se qka po ndodh
cila arsye te mundon
mos jam une qe te lendoj
a se kuptoj
Nuk di se qka po ndodh
cila arsye te mundon
ate qe meriotoj
falimenderit, ste harroj
ste haroj, ste harroj...


Ky tekst u dërgua nga Anita
Më Shumë Këngë Nga Ardit Stafa:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet