TEKSTESHQIP

Ardit Stafa
S’të Harroj
Lyrics

Dhe si ne qdo mbremje te lajmroj
e ndjej bordh te tregoj
sa te dua skam fjal...
pa loj....

Edi se me degjon
nuk flej nese sme zgjon
po pres nga ty gjum te embel
si gjithmone.....

Nuk di se qka po ndodh
cila arsye te mundon
mos jam une qe te lendoj
a se kuptoj
Nuk di se qka po ndodh
cila arsye te mundon
ate qe meriotoj
falimenderit, ste harroj
ste haroj, ste harroj...

E nesermja te solli ty
lule mbi aa aq lart
ne mes lulesh nga uu une
mos u ben merak...

Edi qe sje rehat
por sdo te shkoj
shume gjate...
Do ti hapesh
krahet te me
duash prap....

Nuk di se qka po ndodh
cila arsye te mundon
mos jam une qe te lendoj
a se kuptoj
Nuk di se qka po ndodh
cila arsye te mundon
ate qe meriotoj
falimenderit, ste harroj
ste haroj, ste harroj...

Oooooouuuu, ooohhhooo...
heeej, heee, heeej
Oooooouuuu, ooohhhooo
falimenderit, ste haroj...

Nuk di se qka po ndodh
cila arsye te mundon
mos jam une qe te lendoj
a se kuptoj
Nuk di se qka po ndodh
cila arsye te mundon
ate qe meriotoj
falimenderit, ste harroj
ste haroj, ste harroj...

DËRGOI:
INFO
Më datë 7 Korrik 2013, Ardit Stafa publikon videoklipin "S’të Harroj". Me këtë këngë, Ardit Stafa u paraqit në këto festivale: Zhurma Show 2013 (2013), Top Fest 2 (2005).