Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argjend Zymberi

Nuk ka akoma asnjë votë

Argjend Zymberi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fatmir Imeri

Arsim Hakiqi

Emin Tafa

Lavdrim Xhelili

Liridon Haxhijaj

Valon Miftari

Imer Rama

Traboin Mehaj

Nisi-D

Pettz

Tags: Argjend Zymberi


Komente mbi këtë artist