Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  741
BIOGRAFIA: Argjenda Selimi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 15 Maj 2017, Argjenda Selimi publikon videoklipin "Ne Po Ndahemi". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ramadan Selimi. Më datë 22 Shkurt 2020, Argjenda Selimi publikon videoklipin "Ti Gurbet". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Sami Aliu. Më datë 5 Shtator 2020, Argjenda Selimi publikon videoklipin "Testamenti I Dashnise". Muzika e këngës u punua nga...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

1 🔥

Habibe (2021)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Argjenda Selimi

Komente 1