Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argjenda Selimi - Dashnia Dashnia Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Rrotullohen zemrat Sa her takohen,
Kur të flas për dore,ndjenjat s'durohen
Kur je afer meje,Dridhem e dridhem
Fjalët nuk të dalin
sikur nyje lidhen

Ref# 2x
Dashnia dashnia zemren ma kalli
Sot për ty, sot për ty
Më morri malli

Ti m'ke bo për vete
Me fjalët e tua
Ëmbël si sherbeti
Sa mir i thua

Kur je afër meje
Dridhem e dridhem
Fjalët nuk të dalin
Sikur nyje lidhen

Ref#2x

Dashnia dashnia zemren ma kalli
Sot për ty,sot per ty
Më morri malli

Dashnia dashnia fjalët mi ndali
Zemren ty zemren ty
Krejt po ta fali
Argjenda Selimi
Publikimi: 24/07/2020
Orkestrimi: Ramadan Selimi


Argjenda Selimi - Dashnia Dashnia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnia Dashnia".
3. Video është e këngës "Dashnia Dashnia", por nuk këndohet nga Argjenda Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Argjenda Selimi:


Komente 0