TEKSTESHQIP

Argjenda Selimi
Sa Shume Me Mungon
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Shume Me Mungon" kënduar nga Argjenda Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Vijën melodike dhe okestracionin e përgatiti Ramadan Selimi.