TEKSTESHQIP

Argjenda Selimi & Bujar Mustafa
Ne Te Dy
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Te Dy" kënduar nga Argjenda Selimi & Bujar Mustafa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të shtuar dozën artistike, projekti vjen në tregun e gjerë të muzikës i punuar artistikisht me anë të një videoklipi, të cilin e përgatiti A Film. Ky videoklip u publikua me datë 15 Prill 2022. Për këtë këngë ka punuar tekstin Bekim Selimi, ndërsa okestracionin e mori përsipër Ramadan Selimi.