Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Argjenta Ferati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Argjenta Ferati është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2002, Argjenta Ferati merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Supervasha". Në Qershor 2006, Argjenta Ferati merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Sikur Rebele". Në Qershor 2007, Argjenta Ferati merr pjesë në Polifest Kids 2007 me këngën "Kabare"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Alisia Xhameta

Belina Blakaj

Xhulia Xhima

Lorika Cakaj

Dea Smajli

Alina Shehu

Ines Bucolli

Arta Jashari

Olta Turku

Xhenis Dhima


Tags: Argjenta Ferati

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet