Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argjentina Ramosaj - Tip Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Hmm, Come On!

Mendoje si një dedikim
Kjo për të vetmin person që më do, dhe e di, mirë .
E ka një StiL Old SchooL çdo ditë (yeah)
Dhe kur flet në telefon përdorë veq një ton,
Thotë të dua ëmbël-sisht .

Nuk mjaftohet, sapo zgjohem ai do të jetë aty (Yea,Yea,Yeah)
Do të japi vetëm puthje dhe më lutet që të flemë sërish (ëh`come on) Yea`Yeah .

Reff:
Zemër je Tip Tip je i pari
Ti Ti që di të më duash dhe më rri pranë(pranë)
Dhe vetëm Ti Ti sdi të ndalesh
Tip Tip, që nuk do të humbja asnjeherë në jetë .

Po të doja vetëm një natë me ty aaa..
Do të njihja pak por, edhe sot, nuk do kish kuptim(kuptim)
Qdo gjë test është, dhe kur flet,
më shikon, më mbron, më do, sfidë ..
Jam e mërzitur, ti vjen e më ngroh, kjo rikthen dhe lumturinë(hOu)

Nuk mjaftohet, sapo zgjohem ai do të jetë aty
Do të japi vetëm puthje dhe më lutet që të flemë sërish Yeeah .

Reff:
Zemër je Tip Tip je i pari
Ti Ti që di të më duash dhe më rri pranë(pranë)
Dhe vetëm Ti Ti sdi të ndalesh
Tip Tip, që nuk do të humbja asnjeherë në jetë .

Nuk ndalen, momentet më të bukura me ty vazhdojnë t'jenë
Më falin jetë, dhe dua ta jetoj përherë
Nuk e di se si e bën atë qe bën ti,
di se sa herë që je pranë zemra lëshon BeaT,
ke menduar t'më marrosësh apo s'është kshu
nëse jo atëherë është magjia .

Reff: (2x)
Zemër je Tip Tip je i pari
Ti Ti që di të më duash dhe më rri pranë(pranë)
Dhe vetëm Ti Ti sdi të ndalesh
Tip Tip, që nuk do të humbja asnjeherë në jetë .


Ky tekst u dërgua nga Lavidaloca   Linn`aArgjentina Ramosaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/10/2010
Festivali: Zhurma Show 2010
Muzika: Enis Presheva
Teksti: Big Basta


Argjentina Ramosaj - Tip
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tip".
3. Video është e këngës "Tip", por nuk këndohet nga Argjentina Ramosaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Argjentina Ramosaj:


Komente 0