Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argjentina Ramosaj - Who Am I Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Darlin' can you help me?
I'm sitting here wastin'.
Feelin' so lonely,
and I don't wanna be like them.
Like them.
Got pain in my mind,
Oh what's the use?
When I'm all alone,
I think of you.
Of you.

And then he said,
Girl, I love your eyes.
They're not the prettiest but then again.
Just like your smile.
Forever stuck in my head.

Who am I to you?
Am I worthy?
Who Am I to you?

Darlin' can you help me?
I'm sitting here wastin'.
Feeling so lonely.
And I don't wanna be like them.
Like them.
Next time can you tell me,
I'd love to see you laugh and cry,
Love to be right by your side,
Runnin' fast until we fly.
Runnin' fast until we fly.
Runnin' fast.
Runnin' fast until we die.


Argjentina Ramosaj - Who Am I
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Who Am I".
3. Video është e këngës "Who Am I", por nuk këndohet nga Argjentina Ramosaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Argjentina Ramosaj:


Komente 0