Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Argjira Selimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Argjira Selimi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 14 Janar 2012, Argjira Selimi publikon videoklipin "Sport Billy"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Albina Sinani

Xhesuida

Erika Ahmeti

Gresa Hoxha

Shejla Sylejmani

Anamaria Isufaj

Blorentina Morina

Nea Hamza

Lyra Basha

Fortesa Berisha


Tags: Argjira Selimi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet