Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argtim Hyseni

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Argtim Hyseni është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 12 Mars 2021, Argjenda Selimi & Argtim Hyseni publikojnë videoklipin "Kena Mujt Ma Shume Me Ba". Teksti i këngës u shkrua nga Abaz Selmani, ndërsa orkestrimi u punua nga Ramadan Selimi. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment. Më datë 18 Qershor 2021, Argtim Hyseni publikon videoklipin "Mire E Gjete". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment. Në vitin 202...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentHabibe (2021)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Argtim Hyseni

Komente 0