Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ari Alia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Ari Alia është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut dhe popullore shkodrane. Më datë 3 Nëntor 2017, Ari Alia publikon videoklipin "Syri I Bukur"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Viktor Hila

Vesel Pelingu

Agim Molla

Shaban Gjekaj

Dionis Delia

Agon Nimani

Breaker G

Latuà

Orhan Zeneli

Kacho

Tags: Ari Alia, Ari Alija


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet