A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ari Blue

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  73
  • Residence:
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Ari Blue is a popular singer of Pop music. E re dhe shumë entuziaste në punën e saj si këngëtare, Ariana Plakiqi ose ndryshe Ari Blue jeton në Gjermani, por karrierën muzikore e ka nisur në Kosovë. Deri më tani ka realizuar disa projekte që kanë rezultuar të suksesshme, ndërsa këtë vit pritet të jetë akoma më shumë aktive. Bionde dhe super seksi, ajo vjen si një konkurrente e re e këngëtareve tashmë të dëshmuara. Më datë 5 Qershor 2015, Ari Blue publikon videoklipin "M'kujton". Muzika ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

2 🔥🔥

SnapChat

Account

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Andrra

Luar

Besarta Krasniqi

Bora Fera

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Pristine

Anisa Dervina

Blerina Osaj

Donjeta Krasniqi

Kristine Elezaj


Tags: Ari Blue, Ariana Plakiqi, Ariana

Ari Blue in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019