Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arian Blloshmi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Arian Blloshmi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 27 Dhjetor 2016, Arian Blloshmi publikon videoklipin "Xhan O Zemer Se Plasa". Më datë 24 Qershor 2017, Arian Blloshmi publikon videoklipin "Rruges Ti Kur Kalon"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Sokol Fejza

Tomorr Biba

Ylli Cela

Erind Xhaferi

Ermal Kore

Landi Brahushi

Rexhep Sinaj

Marjus Ahmetaj

Nevruz Nure (Lulushi I Korçës)

Nimet Sulkaj

Tags: Arian Blloshmi, Arjan Blloshmi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet