Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arian Gjoka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Arian Gjoka është një këngëtar. Më datë 14 Tetor 2015, Arian Gjoka publikon videoklipin "Xhane". Më datë 20 Janar 2017, Arian Gjoka publikon videoklipin "Zemra Jem", në bashkëpunim me Trebi. Më datë 27 Janar 2018, Arian Gjoka & Treby publikojnë videoklipin "Zjarr". Më datë 24 Maj 2018, Arian Gjoka & Treby Gjoka publikojnë videoklipin "Keq Me Ty". Më datë 20 Dhjetor 2019, B2N & Arian Gjoka publikojnë videoklipin "Shero (Cuc Mirdite)". Muzika dhe teksti i këngës janë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

El-Metro

Gezim Berisha

Dr.Rabbit

Fatmir Ademi

Dinno

Double D

Rbs

Mr. Babushi

Cufa

Buli

Tags: Arian Gjoka, Arjan Gjoka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet