Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arian Gollopeni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Suharekë 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Arian Gollopeni është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai qysh kur ishte 7 vjeqarë nis të këndon në shum festa shkollore. Hapat e para të muzikës Arianit ia dha Gjyshi i tij i cili u përkushtua shum për nipin e tij. Ariani për herë të parë që nisi të këndoj ishte me disa shok dhe shoqe, ku aty Ariani këndonte dhe luante në piano, aty morën një çmim si grupi më i mirë shkollor. Pastaj ai su ndal së kenduari dhe merr disa qmime. Ariani u bë i njohur me këngën "Mos ma vrit rinin". Në një intërvist thot...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Arian Gollopeni, Arjan Gollopeni

Komente 0