Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arian Selmani

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Arian Selmani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2006, Arian Selmani merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Interneti". Në Qershor 2007, Arian Selmani merr pjesë në Polifest Kids 2007 me këngën "Te Llapi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ylli Ostergllava

Erion Ajro

Leart Avdiu

Olti Ajeti

Diellon Mustafa

Endri Kaçaçi

Art Abrashi

Yllnor Kurti

Blinor Bega

Arlind Lamaxhema

Tags: Arian Selmani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet