Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Ariana & Arjeta Ajredini - Mollë E Kuqe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/12/2011

2011-12-21T17:46:32

Më Shumë Nga

Arjeta AjrediniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mollë E Kuqe" kënduar nga Ariana & Arjeta Ajredini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ariana & Arjeta Ajredini i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ariana Ajredini:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet