Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arjeta Ajredini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
Arjeta Ajredini është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Ariana Ajredinit

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Reolanda Bora

Liljana Stafa

Anula

Meri Gici

Valentina Myzeqare

Ueda Hysa

Anida Qarri

Blerina Todi (Bela)

Behare Çuedari

Burbuqe Esti

Tags: Arjeta Ajredini, Arjeta Mustafai


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet