Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ariana - Nuk Gabova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Dy syte qe mshikuan
Zemren ma ka marr
Mbeti pa harruar
Aj takimi par
Sa shume qe te ndjeva
E zemra u drridh
Nje fjal kur ta ktheva
Shpirti nty u lind

Ref:
Nuk gabova nuk gabova qe tkam dashuru
E kujtoj kur u betova qe veq ty te du
Nuk gabova nuk gabova qe zemren ta dhash
Ne gjith boten un ku shkova jo si ti nuk pash

Jo jo nuk harrohet i pari takom
Te thash a tkujtohet, ti je shpirti im
Sa shum qe te ndjeva
E zemra u drridh
Nje fjal kur ta ktheva
Shpirti nty u lind

Ref:
Nuk gabova nuk gabova qe tkam dashuru
E kujtoj kur u betova qe veq ty te du
Nuk gabova nuk gabova qe zemren ta dhash
Ne gjith boten un ku shkova jo si ti nuk pash


Ky tekst u dërgua nga Ariana zenuniAriana Zenuni
Publikimi: 15/10/2020
Muzika: Kreshnik Avdiu
Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video Produksioni: Urban Graphics


Ariana - Nuk Gabova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Gabova".
3. Video është e këngës "Nuk Gabova", por nuk këndohet nga Ariana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ariana Zenuni:


Komente 0