Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ariana - Lot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Lot
pse me le me lot
kur deri die mke var
dikush me lat mem pa

sot
kista dasht me pa
sa shume kam ndrryshu
prej qe ke shku

thujem sonte qe mdon
e per mu gjithqka bon
po du kto fjal mi ni
gjallma zemren perseri

kot
u munduam kot
ved ta kista dit
mos me u merzit

sot
kista dasht me pa
sa shume kam ndrryshu
prej qe ke shku

thujem sonte qe mdon
e per mu gjithqka bon
po du kto fjal mi ni
gjallma zemren perseri


Ky tekst u dërgua nga ArianaAriana Zenuni
Publikimi: 23/09/2021
Muzika: Bini Diez
Teksti: Bini Diez
Orkestrimi: Bini Diez
Video Produksioni: Urban Graphics


Ariana - Lot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lot".
3. Video është e këngës "Lot", por nuk këndohet nga Ariana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ariana Zenuni:


Komente 0