A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arianit Bellopoja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Arianit Bellopoja është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2006, Arianit Bellopoja merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Kenga Ime". Në vitin 2012, Arianit Bellopoja merr pjesë në X Factor Albania 1. Më datë 15 Dhjetor 2012, Arianit Bellopoja publikon videoklipin "Në ëndërr"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Blinor Bega

Art Abrashi

Yllnor Kurti

Ledion Sveçla

Emin Aliu

Nderim Sadriu

Xhaxhi Piktori

Diellon Mustafa

Fatlum Ukelli

Donat Prelvukaj


Tags: Arianit Bellopoja

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019