Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arianit Palaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 37 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Arianit Palaj është një autor këngësh shumë i njohur. Arianit Palaj është një nga tekstshruesit më të ri të Kosovës. Vjen nga Prishtina dhe jeton po në këtë qytet. Ka shkruar tekste për disa artist mjaft të njohur shqiptar si: Dafina Zeqiri, Nora Istrefi etj. Ndër tekstet e tij më të vlerësuara janë "I Jemi Je" nga Nora Istrefi ku shpërblehet me "Çmimin Diskografik" në Kënga Magjike dhe mblodhi plot klkikime nga publiku. Aktualisht jeton në Prishtinë ku edhe vazhdon punën e tij si tekstshkrues....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Fatmir Muja

Enis Mullaj

Bini Nebihu

Aleksandër Peci

Enis Presheva

Xhevdet Gashi

Dorian Gjoni

Mithat Sadiku

Adrian Hila

Gojart Ferati

Tags: Arianit Palaj, Nito


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet