Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arif Murati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Arif Murati është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 30 Maj 2009, Arif Murati publikon videoklipin "Jemi Nda"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dashmir Saiti

Gzim Medeci

Behxhet Zeka

Fadil Aziri

Besim Nuredini

Haxhi Gashi

Abedin Zenuni

Mirsim Ibrahimi (Mirsi)

Astrit Halitaj

Kosta

Tags: Arif Murati


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet