Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arif Murati - Nata E Fundit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x.
Në ket natë të pa fund ri e qaj e nuk kam gjumë zemra ty, ty tkerkon por un zjarrin se lejoj..

2x.
Ndoshta një dit do të vdes por një lajm nga ty e pres ndersa dheu do t'më mbulon si jetim unë dot letoj..

2x.
Sonte nuse tjetrit i bohësh plot me vaj dhe pikllimi nata fundit qe na ndau do te mbet si shej kujtimi buza mdridhët duke qar loti lotin spo e ndal sonte qaj sonte qaj..

2x.
Në ket natë të pa fund ri e qaj e nuk kam gjumë zemra ty, ty tkerkon por un zjarrin se lejoj..

2x.
Ndoshta një dit do të vdes por një lajm nga ty e pres ndersa dheu do t'më mbulon si jetim unë dot letoj..

2x.
Sonte nuse tjetrit i bohësh plot me vaj dhe pikllimi nata fundit qe na ndau do te mbet si shej kujtimi buza mdridhët duke qar loti lotin spo e ndal sonte qaj sonte qaj..


Ky tekst u dërgua nga GiilxhiiArif Murati
Publikimi: 31/12/2007


Arif Murati - Nata E Fundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nata E Fundit".
3. Video është e këngës "Nata E Fundit", por nuk këndohet nga Arif Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arif Murati:


Komente 0