A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arif Vladi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  34
  • Vendlindja:
  • Lurë 
  • Mosha:
  • 63 Vjeç
BIOGRAFIA: Arif Vladi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 10 Nëntor 2018, Arif Vladi, Ilir Shaqiri & Nikolle Nikprelaj publikojnë videoklipin "Kaloresi I Lirise". Muzika e këngës u punua nga Edmond Zhulali, teksti u shkrua nga Ilir Shaqiri, ndërsa për orkestrimin u kujdes Edmond Zhulali....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Marshi I Uçk-së

S'na La Hasmi Me U Rrit Bashk


» Dërgo Një Këngë »

Kaloresi I Lirise
Moj Kosovë Me Kësulë Të Bardhë
Këngë Për Sef Kosharen
Liqejt E Lurës


Artistë Të Ngjashëm:

Shkelqim Beshiri

Guri Rrokaj

David Tukiçi

Kasem Hallulli

Kerim Palloshi

Zejnullah Bajrami

Zeqe Kuqi

Agim Tejeci

Xhevat Kelmendi

Qazim Beka


Tags: Arif Vlladi, Arif Vladi, Arifi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019