Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arif Vladi - Enver Hoxha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  54

Enver Hoxha e mprehi shpatën
Edhe'j her o për situatën.
Kjo asht shpata qe u rrin tek koka
Gjith armiqve o që ka bota.
Enver Hoxha heu Tunjatjeta!
Sa kto male e sa kto shkrepa
Zanin Shqipes o lart ia ngrite
Gjithë kët popull në drit e qite
Ylli i kuq o shëndrit mbi maja.
Bjen daullja edhe zyraja.
Porsi nuse asht ba Shipnia.
Flamurtare i prin Partia.
Enver Hoxha heu Tunjatjeta!
Sa kto male e sa kto shkrepa
Zanin Shqipes o lart ia ngrite
Gjithë kët popull në drit e qite!
Enver Hoxha heu Tunjatjeta!
Sa kto male e sa kto shkrepa
Zanin Shqipes o lart ia ngrite
Gjithë kët popull në drit e qite.


Ky tekst u dërgua nga GjakovariArif Vladi
Publikimi: 28/10/2008


Arif Vladi - Enver Hoxha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Enver Hoxha".
3. Video është e këngës "Enver Hoxha", por nuk këndohet nga Arif Vladi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arif Vladi:


Komente 0