A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arilena Ara

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  539
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Arilena Ara është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Arilena Ara është sensacion i ri i muzikës moderne shqiptare. Ky moment i shkëlqyer në karrierën e saj, përgënjeshtron thëniet se të gjithë këngëtarët e dalë nga një "Talent Show", janë të destinuar që shumë shpejt të mbesin në hije. Arilena Ara ka marrë pjesë në shumë festivale për fëmijë në Shkodër. Tirana e lidhi Arilenën me TV Klan ku si fillim u prezantua në "Gjeniu i Vogel" dhe më pas ajo vendosi të konkurronte në X Factor Albania. Kjo isht...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

5 🔥🔥

Fituese e

X Factor Albania

Finaliste në

Gjeniu I Vogel

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Faqja

Zyrtare

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eni Koçi

Enca

Beatrix Ramosaj

Dua Lipa

Era Istrefi

Kida

Irini Qirjako

Ava Max

Zanfina

Edona Llalloshi


Tags: Arilena Ara, Arilena

Arilena Ara në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019