A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arinda Gjoni

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  76
  • Age:
  • 20
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Arinda Gjoni is a popular singer of Pop music. Arinda Gjoni është e dhënë pas këngës por edhe pa modelimit. Këngën Arinda thotë se e ka të trashëguar nga familja pasi që edhe babai i saj është një muzikant i vjetër, ndërsa modelimin thotë se e ka pasion. Arinda për të kultivuar një muzikë të mirëfilltë dhe që të bëhet një profesioniste në këngë thotë se ka studiuar në këtë fushë. Disa vjet me radhë ajo ka vijuar mësimet për kanto në Liceun Artistik në Tiranë dhe tani së fundi ajo ka plasuar n...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ana Golja

Blerta Pepa

Donjeta Morina

Klea Balukja

Dina Shabani

Elia

Saelma

Inna (Ina Kollçaku)

Rinna

Eronida


Tags: Arinda Gjoni

Arinda Gjoni in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019