TEKSTESHQIP

Arion Rexha
One Of A Kind
Lyrics

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "One Of A Kind" kënduar nga Arion Rexha.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "One Of A Kind".
INFO
Jo vetëm radio dhe audio streaming, sepse projekti është sjellë tek publiku i plotësuar me mjaft shije me anë të një videoklipi muzikor, video produksioni i të cilit është përgatitur nga Dina Morina. Ky videoklip u publikua me datë 4 Qershor 2024. Autor i tekstit është vetë artisti, ndërsa beatmaker dhe producent i këngës është PllumB.