Më mbaj mend (për 1 muaj)

PllumB

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
PllumB është një autor këngësh dhe producent i njohur.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Kushtrim Hajrullahu

Festim Gici

Qazim Kryeziu

Klevis Gjergji

Perparim Ademi

Klodi Shehu

Stivart Cela

Dino Zigelli

Stash

Sezgin Curi

Tags: Pllum, Pllumb, Pllumb Beats


Komente mbi këtë artist