Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arisa Rexho

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Arisa Rexho është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2010, Arisa Rexho merr pjesë në Star Academy Albania 5. Në vitin 2013, Arisa Rexho merr pjesë në X Factor Albania 3. Më datë 14 Tetor 2018, Arissa publikon videoklipin e parë "Emrin Tim" dhe ka zënë vendin e 5-të në TopList. Teksti i këngës u shkrua nga Alban Ramosaj. Produksioni audio u realizua nga Tull Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Pjesëmarrëse në

Star Academy Albania

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Enxhi Delia

Ajsel

Liridona Sinani (Dona)

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Albina Xhons

Onanta Spahiu

Viki

Maria Duka

Joanna Wakeley

Anisa Dervina

Tags: Arisa Rexho, Arissa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet