Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arizana Dhe Adea Zekaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Arizana Dhe Adea Zekaj është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 2 Maj 2019, Arizana & Adea Zekaj publikojnë videoklipin "Kenga Jone". Teksti i këngës u shkrua nga Shkelqim Mavraj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Hajan Dhe Gjenial Thaqi

Laura Dhe Bleona Hashani

Ela Dhe Bora

Arrita Dhe Tuana Hoti

Eduard Dhe Bleard

Olta Dhe Elda Sadiku

Havushe Dhe Andrin Salihi

Sara Dhe Adea

Edona Dhe Arta

Vellezrit Kuqi


Tags: Arizana Dhe Adea Zekaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet