A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arjan Begaj

Choose star rating

Rating:  3.5 / Votes cast:  6
  • Origin:
  • Ballsh 
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Arjan Begaj is a singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 12 Dhjetor 2018, Arjan Begaj publikon videoklipin "Rromesi Im". Më datë 15 Mars 2019, Arian Begaj publikon videoklipin "Sonte Me Lini Rehat". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Rino Boci. Më datë 4 Maj 2019, Arjan Begaj publikon videoklipin "Shamikuqja", në bashkëpunim me Tefta Kondon. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Rino Boci....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kreshnik Alikaj (Niku)

Klodjan Meçka

Lutfi Goga

Fredi Gjishti

Idajet Hysa

Dionis Serdari

Pandeli Tocka

Florjan Pançi

Klajdjan Torra

Rei Likaj


Tags: Arjan Begaj, Arian Begaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019