Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjan Begaj
  • Vendlindja:
  • Ballsh 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  6

Arjan Begaj është këngëtar. Më datë 12 Dhjetor 2018, Arjan Begaj publikon videoklipin "Rromesi Im".

Më datë 15 Mars 2019, Arian Begaj publikon videoklipin "Sonte Me Lini Rehat". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Rino Boci.

Më datë 4 Maj 2019, Arjan Begaj publikon videoklipin "Shamikuqja", në bashkëpunim me Tefta Kondon. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Rino Boci.

Më datë 8 Nëntor 2019, Arjan Begaj publikon videoklipin "Vetem Ty Te Pres".

Më datë 29 Qershor 2020, Arjan Begaj publikon videoklipin "Sot Djalin Do Martojme". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Vani Rushiti.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet