A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arjan Effecti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Arjan Effecti është një këngëtar i njohur. Më datë 8 Korrik 2013, Arjan Effecti publikon videoklipin "Jom Si Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nusran Fera

Nysret Hyseni

Genti

Chika

Burim Kastrati

Breaker G

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Shemi (Shemsi Bytyqi)

B-King

Orhan Zeneli


Tags: Arjan Effecti, Arian Effecti, Arian Efekti, Arijan Effecti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019