TEKSTESHQIP

Arian Elezi & Mimoza Selimi
Absurdi I Dashurise
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Absurdi I Dashurise" kënduar nga Arian Elezi & Mimoza Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.