A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mimoza Selimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
BIOGRAFIA: Mimoza Selimi është një këngëtare e njohur. Në Dhjetor 1991, Mimoza Selimi, Adhurim Demiri & Dashnor Diko marrin pjesë në Festivali i 30-të në RTSH me këngën "Na Kujtoni". Në Dhjetor 1992, Kastriot Ago & Mimoza Selimi marrin pjesë në Festivali i 31-të në RTSH me këngën "Europa Ëndrra Jonë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mimoza Abedini

Entela Ilirjani

Jorida Zaimaj

Ema Bytyqi

Emira Ademi

Meda (Nurimeda Kamberi)

Luljeta Kuraja

Liliana Kanina

Aida Hani

Sevi


Tags: Mimoza Selimi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019