A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Arjan Korkaj - U Rrite U Martove


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Vajmedet O Ditezinj"


une ty sa tkam dasht por ti nuk me do
une ty sa tkam dasht por ti nuk me do
zemren mua ma ke marr dhe mua me mungon
zemren mua ma ke marr dhe mua me mungon
Ref:U rrite u martove dhe mua me harrove zemren ma copetove dhe mua me shkaterove (2x)

kaluan vitet dhe ste pash dhe prap per ty mendoj
kaluan vitet dhe ste pash dhe prap per ty mendoj
rastesisht ne rruge te pash tjetrin perqafon
rastesisht ne rruge te pash tjetrin perqafon
Ref:U rrite u martove dhe mua me harrove zemren ma copetove dhe mua me shkaterove (2x)

u rrite u martove u rrite u martove zemra ime dhe une po vuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaajjjjjjjjj

Ref:U rrite u martove dhe mua me harrove zemren ma copetove dhe mua me shkaterove (2x).


Ky tekst u dërgua nga Ani
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019