A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Arjan Korkaj - Prane Syrit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2013

2013-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Floriri I Vogel"


E ti me mebete pran syrit e si evlati moj pran gjirit
E kalova male e dete e nuk te bera moj dot per vete
E ti me mbete prane syrit e si evlati moj pran gjirit
E kalova male e dete e nuk te bera moj dot per vete

[Ref]
Po ce dua burrerin
Kur skam buzen edhe syn mjer ai qe se shijon gjith jeten moj do lendoi
E po ce dua burrerin
Kur skam buzen edhe syn mjer ai qe se shijon gjith jeten moj do lendoi

Sa her shkoja te burimi e flutoria moj nga gezimi e prisja ndonje fjal te thoje e ti si flutur fluturoje
Sa her shkoja te burimi e flutoria moj nga gezimi e prisja ndonje fjal te thoje e ti si flutur fluturoje

[Ref]
Po ce dua burrerin
Kur skam buzen edhe syn mjer ai qe se shijon gjith jeten moj do lendoi
Po ce dua burrerin
Kur skam buzen edhe syn mjer ai qe se shijon gjith jeten moj do lendoi


E po ce dua burrerin
Kur skam buzen edhe syn mjer ai qe se shijon gjith jeten moj do lendoi
E po ce dua burrerin
Kur skam buzen edhe syn mjer ai qe se shijon gjith jeten moj do lendoi


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019