TEKSTESHQIP

Arjan Korkaj
U Rrite U Martove
Lyrics

une ty sa tkam dasht por ti nuk me do
une ty sa tkam dasht por ti nuk me do
zemren mua ma ke marr dhe mua me mungon
zemren mua ma ke marr dhe mua me mungon
Ref:U rrite u martove dhe mua me harrove zemren ma copetove dhe mua me shkaterove (2x)

kaluan vitet dhe ste pash dhe prap per ty mendoj
kaluan vitet dhe ste pash dhe prap per ty mendoj
rastesisht ne rruge te pash tjetrin perqafon
rastesisht ne rruge te pash tjetrin perqafon
Ref:U rrite u martove dhe mua me harrove zemren ma copetove dhe mua me shkaterove (2x)

u rrite u martove u rrite u martove zemra ime dhe une po vuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaajjjjjjjjj

Ref:U rrite u martove dhe mua me harrove zemren ma copetove dhe mua me shkaterove (2x).

DËRGOI: