Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjan Lekaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  16
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
BIOGRAFIA: Arjan Lekaj është një këngëtar. Ai është një këngëtar i ri në skenën muzikore.Ai filloi të bëhej i njohur përmes videove qesharake siq njihen me emrin 'Vines', publiku në njëfarë mënyre e pranoi Arjanin dhe me kohë Arjani kaloi nga 'Vines' në cover duke bërë verzione të ndryshme të këngëtarëve të njohur,dhe pas pak kohe Arjani erdhi me një projekt mjaft të mirë që po pritet shum mirë nga publiku. Por kjo nuk do të thotë se Arjani do t'i ndërprej 'Vines' atij i pëlqen t'a bëj pu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Leon Zaskoku

Kasamo

Ardy

Niti

Addi Pllana

Katilirrebel

E-Mc Intro

Rap Kills

Poku

Captious Kidi

Tags: Arjan Lekaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet