Arjan Lekaj
Arjan Lekaj
Arjan Lekaj
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Arjan Lekaj është këngëtar. Ai është një këngëtar i ri në skenën muzikore. Ai filloi të bëhej i njohur përmes videove qesharake siq njihen me emrin 'Vines', publiku në njëfarë mënyre e pranoi Arjanin dhe me kohë Arjani kaloi nga 'Vines' në cover duke bërë verzione të ndryshme të këngëtarëve të njohur,dhe pas pak kohe Arjani erdhi me një projekt mjaft të mirë që po pritet shum mirë nga publiku. Por kjo nuk do të thotë se Arjani do t'i ndërprej 'Vines' atij i pëlqen t'a bëj publikun të qesh dhe thotë : "Un do të vazhdojë me dy drejtimet,publiku më njeh nga fillimi ashtu dhe un do të vazhdoj me muzikë duke mos i lën asnjëherë anash 'Vines'.

Më datë 21 Korrik 2017, Arjan Lekaj publikon videoklipin "Për Veti".

Më datë 7 Qershor 2018, Arjan publikon videoklipin "Pa Mu".

Më datë 21 Shtator 2018, Sharr Braina & Arjani publikojnë videoklipin "Mos U Bo Merak".

Më datë 15 Shkurt 2019, Arjan & Lum publikojnë videoklipin "Krejt Rrena".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1