Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjan Rrahmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Arjan Rrahmani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Arjan Rrahmani është nje repper nga Prishtina qe jeton në Prishtinë, Kosovë. Shkollën fillore e mbaroi në Prishtinë. Më pas u regjistrua në shkollen e mesme "Gjin Gazulli"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Redrum

Flori ABG

THUG1

ANI (RapBoy)

5kinny

Andi AD

Princ1

ELAI

Jetmir Salihu

Flame (Flamur Selmani)

Tags: Arjan Rrahmani, Arjan


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet